O firmie

Home / O firmie

Spread Marketing została założona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie profesjonalnych i kompleksowych usług opieki posprzedażnej wysokiej jakości dla urządzeń elektroniki konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdą państwo wszystko co jest niezbędne nowoczesnemu przedsiębiorstwu by zapewnić swoim klientom jak najlepsze warunki współpracy. Szeroki zakres usług Spread Marketing pozwala na odnalezienie odpowiednich rozwiązań by usprawnić proces zwrotów towarów do przedsiębiorstw.

Znamy wagę kosztów związanych z recyklingiem, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku koncentrujemy się na regeneracji produktów dając im tzw. drugie życie. Skupiamy się na optymalizacji strat ponoszonych przez naszych Partnerów z tytułu sprzętów zwróconych do operatorów, sprzedawców detalicznych oraz internetowych. Partnerom dajemy gwarancję, że wykonywane przez Nas usługi sprawiają, że produkty są „jak nowe”. Dzięki temu dajemy szansę na maksymalizację przychodów z tytułu dalszej odsprzedaży produktów pochodzących ze zwrotów.

Kim są nasi Partnerzy

Naszymi Klientami są firmy wprowadzające produkty na rynek Polski muszące spełniać wymagania nałożone przez ustawodawcę („produkt wprowadzony przez nich na rynek polski ma posiadać polską instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, etykietę z informacją o producencie i importerze, itd.”).
Innymi odbiorcami Naszych usług są mail, średni i duzi dostawcy rozwiązań IT czy Internetu mobilnego, gdzie niezbędne są modyfikacje oprogramowania, dostosowanie opakowań i ich zawartości do wymagań danego sprzedawcy.
Ponadto współpracujemy z producentami sprzętu elektronicznego, sklepami detalicznymi oraz e-commerce.

Filary firmy – dlaczego my?

Możliwość pozyskania produktów elektronicznych nadających się do przetworzenia i ponownego wprowadzenia na rynek poprzez wykorzystanie nowych kanałów odkupu sprzętu z programów recyklingu korporacyjnego, odkupu urządzeń od użytkowników czy też rozwiązań marketingowo-handlowych daje szanse by realizować regenerację rozwiązań na masową skalę.
Celem Spread Marketing jest zapewnienie Partnerom wykonania usługi najwyższej jakości za pomocą profesjonalnych narzędzi.