Magazynowanie

Home / Magazynowanie

Naszym Partnerom zapewniamy kompleksową obsługę magazynową tj. przyjmowanie, składowanie, a także obsługa związana z zarządzaniem produktami w magazynie, przesyłkami tj. wydawanie palet/paczek z towarami jednorodnymi oraz mieszanymi przy zachowaniu kontroli ich jakości i ilości. U Nas zapewniamy usługi składowania towaru zarówno krótko jak i długoterminowe.

Jednym z dodatkowych atutów naszego magazynu jest jego lokalizacja w ciągu komunikacyjny Warszawy. Magazyn mieści się na ulicy Bukowieckiej 92:

  • 15 minut od centrum miasta,
    na prawobrzeżnej części Warszawy,
    przy drodze wojewódzkiej nr 634,
    nieopodal drogi ekspresowej S8

Dzięki takiemu położeniu Nasi kontrahenci mogą zaoszczędzić czas i paliwo w drodze na nasz magazyn. Towary przyjęte do składowania na magazyn objęte są ubezpieczeniem zgodnie z podanymi na właściwych dokumentach transportowych oraz pod czujną opieką monitoringu wizyjnego jak i systemu alarmowego renomowanej agencji ochrony mienia.
Wszystkie ruchy magazynowe realizowane są za pomocą oprogramowania, które pozwala na prowadzenie odpowiedniej dokumentacji kontroli jakościowej i ilościowej dla PZ, WZ, generowanie raportów okresowych, realizowanie dostaw do klientów różnych kanałów dystrybucyjnych oraz odbiorców indywidualnych czy przeprowadzania usług odświeżania, kastomizacji oraz innych pokrewnych.

Identyfikacja towarów poprzez skanowanie kodów kreskowych znacząco ogranicza ewentualne błędy w kompletacji i wydawaniu zamówień.
Dedykowany opiekun klientów czuwa nad właściwą komunikacją z partnerem oraz prawidłową realizacją powierzanych nam zleceń.